Přenos mše svaté – 2. neděle postní

Na neděli 28. 2. plánujeme další přímý přenos bohoslužby. Začínáme opět v 10.00 a naladit nás můžete na místním video kanálu nebo YouTube.

image_pdfUložit jako PDFimage_printVytisknout

Mohlo by se vám líbit...

Počet komentářů: 2

 1. Jan Mazal napsal:

  Dobrý den,
  dnes jsme chtěli sledovat přímý přenos mše svaté přes internet. Šli jsme přes farní stránky farnosti Šitbořice na youtube, ale zde se nám zobrazilo, že toto video je soukromé. Ani po dalších pěti minutách jsme nebyli úspěšní. Přešli jsme na jinou mši svatou která byla přístupná všem. Po skončení mše svaté z jiné farnosti jsme si zkusili pustit mši ze Šitbořic a tentokrát to již šlo. Nemáme obecní televizní kanál a tak je pro nás někdy komplikované vidět mši ze Šitbořic pokud nefunguje přenos pro všechny zájemce. Děkuji předem za zlepšení přenostu v budoucnu.

  Jan Mazal

  • Ladislav Lengál napsal:

   Dobrý den, video bylo omylem nastaveno jako soukromé. Stalo se tak poprvé a za tuto chybu se omlouváme. Naštěstí se nám ji podařílo napravit ještě před zahájením přenosu. Tudíž kdo chtěl a měl zájem, mohl přenos vidět celý od začátku.

   S pozdravem
   Ladislav Lengál – Administrátor farnost.sitborice.cz