Pěší pouť do Nesvačilky na svěcení nové kaple

Společenství poutníků ze Šitbořic zve 8. 5. 2024 všechny zájemce na zhruba 7kilometrovou pouť k Panně Marií bolestné v Nesvačilce při příležitosti slavnostní vysvěcení nové kaple. Sraz poutníků je v 11.00 u dolní zastávky. Průvod ke kapli s otcem biskupem, kněžími, krojovanými a uniformovanými spolky bude vycházet ve 14.00 od nesvačilského obecního úřadu. Po konci slavnostní mše svaté (15.30-16.00) bude následovat občerstvení, které je pro všechny poutníky zajištěno včetně hygienického zázemí, zdravotní služby a velkoplošného přenosu. Kaple má kapacitu 150 míst + 400 míst k sezení venku, k velkému zájmu však doporučujeme všem poutníkům si s sebou vzít i nějakou skládací židličku, i když vycházíme dřív.

Zpáteční cestu je možné opět absolvovat pěšky nebo využít autobusovou linku č. 612 (17.39, 19.39).

Interaktivní mapu trasy včetně výškového profilu naleznete na Mapy.cz.

image_pdfUložit jako PDFimage_printVytisknout

Mohlo by se vám líbit...