Pěší pouť do Nesvačilky

Poutníci ze Šitbořic zvou 10. 9. 2023 všechny zájemce na téměř 9kilometrovou pouť k přírodní kapli Panny Marie bolestné v Nesvačilce u Brna. Sraz poutníků je v 08.00 u dolní zastávky. Slavnostní krojovaná mše svatá začíná v 10.30 a bude ji celebrovat P. Jiří Brabec (Český misionář působící v Mexiku). Bohoslužba proběhne u kaple pod širým nebem, v případě nepříznivého počasí budou pro poutníky přichystané velké stany. Během mše zazní Missa Brevis v podání Pěveckého sboru Blahoslava Hajnce. Po bohoslužbě bude možné zhlédnout novostavbu kaple.

Zpáteční cestu je možné opět absolvovat pěšky nebo využít autobusovou linku č. 612 (11.39, 13.39).

Interaktivní mapu trasy včetně výškového profilu naleznete na Mapy.cz.

image_pdfUložit jako PDFimage_printVytisknout

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *