Kalendář událostí v postranním panelu

Dnes jsme na naše stránky vložili do levého postranního panelu kalendář, který bude sloužit k zobrazování bohoslužeb a jiných akcí pořádaných farnostmi Šitbořice a Nikolčice. Zatím se jedná o testovací provoz, takže Vám doporučujeme sledovat i farní zpravodaj.

Zelená barva dne značí, že den má nějakou událost a počet zobrazených teček odpovídá počtu událostí. Pro detail klikněte myší na tečky daného den. Červená barva pak označuje aktuální den.

Pokud byste chtěli kalendář synchronizovat i se svými telefony nebo programy (např. Microsoft Outlook) můžete k tomu použít následující odkaz: „https://calendar.google.com/calendar/ical/55uq2mo8ejq4pca94d561tmvj0%40group.calendar.google.com/public/basic.ics“. Pokud využíváte služeb Googlu, stačí přejít na tuto adresu a vpravo dole kliknout na tlačítko.

Mohlo by se vám líbit...