Doba adventní je opět zde

Dnešním večerem vstupujeme s celou církví do požehnané doby adventní, která nám přináší mnohé duchovní podněty a zamyšlení nad časem, jenž nám byl zde na zemi dán. Zkusme letošní dobu adventní prožít s písmem svatým, společnou rodinnou modlitbou u adventního věnce či návštěvou ranních rorátních bohoslužeb. Ať se nadcházející Vánoce stanou vyvrcholením naší osobní přípravy na setkání s Ježíšem narozeným v betlémském chlévě.

K tomu nám může pomoci Průvodce adventem, který připravilo pastorační centrum brněnské diecéze a který si můžete stáhnout jako aplikaci pro operační systém Android z Google Play.

A nakonec ještě přinášíme přehled bohoslužeb a jiných duchovních akcí od první neděle adventní až do Štědrého dne. Samozřejmě dále budou vycházet Farní informační zpravodaje s aktuálními informacemi.

 

Advent ve farnosti Šitbořice

(Nabízíme také možnost stažení rozpisu ve formátu PDF).

image_pdfUložit jako PDFimage_printVytisknout

Mohlo by se vám líbit...