Rozhovor s legendárním knězem Guy Gilbertem

V novém speciálu kulturního pořadu Na koberečku (TV Noe) bude vysílána první část obsáhlého rozhovoru s legendárním knězem a spisovatelem Guy Gilbertem.
P. Guy Gilbert (narozený 12. září 1935) je francouzský římskokatolický kněz a pedagog. Proslavil se svojí prací s delikventní mládeží, svým nakažlivým nadšením pro člověka i Boha i svým velice originálním vzezřením. Guy Gilbert od začátku 70. let 20. století pracuje v Paříži, kde se specializoval na práci s mladistvými delikventy. Gilbert se svými svěřenci postavil farmu v jižní Francii, v Alpes-de-Haute-Provence. Založil zde Bergerie du Faucon – centrum, kde se snaží mladé delikventy znovu začlenit do společnosti prostřednictvím práce, nalezením vlastní sebeúcty, kontaktem se zvířaty a přírodou. Guy Gilbert vydal ve Francii přes třicet knih a jeho dílo je populární daleko za hranicemi Francie.

Vysílání pořadu Na koberečku (TV Noe) 128. díl – speciál s Guy Gilbertem:

Pátek 8.6. (10:05)
Pátek 8.6. (21:35)
Neděle 10.6. (11:40)

image_pdfUložit jako PDFimage_printVytisknout

Mohlo by se vám líbit...