Soutěž o nejlepší web farnosti

Po mnoha týdnech vyhodnocování jsme se konečně dočkali! Katolický týdeník konečně vyhlásil výsledky soutěže o nejlepší stránky farnosti. Do této soutěže byly přihlášeny i naše stránky. A jak to dopadlo? Čtěte dál.

V konkurenci dalších 68 webů (farností) jsme skončili na krásném pátém místě. Toto umístění je pro nás závazkem k tomu, abychom na těchto stránkách dále pracovali a neustále je vylepšovali. Poděkování patří i Vám, našim čtenářům, protože bez Vás by tyto stránky vůbec nebyly. Velice nás těší průměrná denní návštěvnost kolem 24 návštěvníků. Když jsme 5. dubna 2006 začínali, vůbec jsme netušili, jaký ohlas naše počínání bude mít. Ještě jednou Vám děkujeme a zachovejte nám přízeň i v budoucnu.
Více informací o soutěži si můžete přečíst na internetových stránkách Katolického týdeníku, kde také najdete kompletní výsledky ve formátu MS Excel).

Mohlo by se vám líbit...