Nový vzhled

Konečně je to tady! Vypustili jsme nový vzhled, který, jak doufáme, bude lepší a hlavně přehlednější než předchozí. Dále byla vyřešena kompatibilita se všemi nejpoužívanějšími prohlížeči. Stránky jsou také kompletně validní podle XHTML 1.0, ale pokud by vám něco nefungovalo, stačí napsat na email uvedený v zápatí, nebo komentář pod tento článek.

Dále přibyly tyto nové funkce:

1. u každého článku je nyní zobrazeno, kolikrát byl přečten
  2. každý článek i stránka může být jednoduše vytištěna pomocí odkazu „Vytisknout článek/stránku“
  3. pokud chcete, můžete číst naše stránky i pomocí Vašeho mobilního telefonu. Postup je velice jednoduchý. Stačí mít telefon, který podporuje WAP a zadat adresu „https://www.farnostsitborice.cz/wp-wap.php“. Toto prohlížení je omezeno na pět posledních článků.

P.S. Pro všechny co čekají na povídání o Francii prosím o shovívavost. Pan farář je časově zaneprázdněn a tak článek „bude, až bude“. Dále připravujeme jednu malou soutěž, která se bude týkat hlavně naší farnosti. Pokud nám to vyjde, tak start bude už zítra. Nechte se překvapit.