Nové internetové stránky

Dobrý den,

všechny Vás moc vítáme na nových stránkách věnovaných římskokatolické farnosti Šitbořice. Většina z Vás ví, že existují ještě jedny stránky (www.sitborice.unas.cz), které se zabývají stejnou věcí. Tyto stránky připravovala z velké části pouze jedna osoba. Po domluvě se rozhodlo o vytvoření nových stránek, které by splňovali hlavně tyto cíle:

  1. snadné psaní článků,
  2. obsluha více lidmi (více autorů),
  3. možnost okamžité reakce čtenářů (komentáře u každého článku),
  4. validita kódu (dnešní standart).

Co se týká třetího bodu, byly bychom rádi, kdyby Vaše reakce byly slušné. Kritice se nebráníme, bude-li konstruktivní.

Doufáme, že se tyto stránky stanou místem, kde se budou „scházet“ nejen lidé mladí věkem, ale i ti starší.

image_pdfUložit jako PDFimage_printVytisknout

Mohlo by se vám líbit...