Noc kostelů 2011

I letos jsme se zapojili do mezinárodní akce, která nese název Noc kostelů. Hlavní náplní této akce je pozváním všech lidí dobré vůle ke společnému setkání a k objevování krásy křesťanských výtvarných a architektonických pokladů, projevem kreativity a důvěry v život u lidí, kteří chrámy stavěli a zdobili, ale i u těch, kteří je dnes obývají a chtějí se podělit o svou víru, o svůj život, a svoje osobní obdarování a dovednosti, nabídkou zakotvené křesťanské spirituality, modlitby a služby potřebným a znamením živé spolupráce křesťanských církví (ekumenismus), která zaceluje rány vzniklé v minulých staletích.

A jaký program jsme si pro Vás letos přichystali?

(pro zvětšení klikněte na obrázek)

1 komentář u Noc kostelů 2011

1. Všecka čest napsal:

Paráda po všech stránkách – ani se nám kolem té jedné v noci nechtělo dum. Modlíme se, ať dále kvete toto Boží dílo, tato farnost.

Pavel

Komentáře nejsou povoleny.